O nas

O nas

Daniel – jestem tatą dwójki wspaniałych dzieci, mężem cudownej żony, pracownikiem wielkiej korporacji. W wolnych chwilach piszę dla moich dzieci wierszyki i bajki – raczej wesołe niż z morałem Mam nadzieję, że spodobają się również Waszym dzieciom. Możecie wykorzystać je w ciągu dnia, jako przerywnik w bardziej dynamicznych zabawach, lub przed zaśnięciem – żeby zapewnić waszym dzieciom wesołe sny!

Joanna – mama, żona a z zawodu psycholog. Bycie z dziećmi i chęć towarzyszenia im to moja codzienność. Najbardziej lubię ten czas, który sprawia nam przyjemność – wspólną zabawę! Najlepiej taką która dzieci cieszy, interesuje i jednocześnie rozwija, a mi pozwala je lepiej poznawać. Blogiem chcę zachęcić rodziców aby towarzyszyli swoim dzieciom w zabawie, a tym samym w ich rozwoju, a także w ten sposób budowali z nimi więź i relację na przyszłość. Z życia osobistego i zawodowego wiem że nie jest to łatwe.

Magda – jestem rodzicem i psychologiem; zarówno w swojej pracy, jak i na co dzień, widzę rodziców, którym trudno jest być w kontakcie ze swoim dzieckiem. Czasem presja otoczenia lub niewiara we własne kompetencje ogranicza i odbiera przyjemność ze spędzania czasu z własnym dzieckiem. Na blogu chciałabym pokazać, że każdy rodzic ma wystarczające umiejętności, żeby być ze swoim dzieckiem i towarzyszyć mu w rozwoju.